אודות

אודות

מי
אנחנו?

איגוד מקצועות האנימציה מקדם את האנימציה הישראלית כתחום ייחודי בזירה המקומית והבינלאומית.
האיגוד מטפח את מעמד החברות והחברים בו בתחומי היצירה, ההפקה והתעסוקה במגוון מקצועות האנימציה לרבות איור, עיצוב, מושן, גיימינג וטכנולוגיות חדשות, ומחזק את הסולידריות ביניהם בקהילה.

אנחנו הכתובת שלכם לכל פנייה מקצועית והגב שלכם בכל בעיה. איגוד מקצועות האנימציה הוא הגוף היציג שלכם, יוצרי ויוצרות אנימציה, בכל דיון ויוזמה שנוגעים לעבודתכם היומיומית ולעתיד מקצועות האנימציה בישראל – בקולנוע, בטלוויזיה, בגיימינג, בפרילנס ובפוסט.
אנו פועלים מול קרנות הקולנוע והגופים הממשלתיים, גופי השידור וגופי ההפקה – להעלאת התקציבים המופנים לאנימציה בישראל. כמו כן אנחנו מספקים ייעוץ משפטי, הכוונה, מסגרות סיוע לשילוב בוגרי לימודים בשוק התעסוקה, אירועים מקצועיים וסדנאות לקידום הסולידריות בין כל העוסקים באנימציה בישראל. גם ברמה הבינלאומית אנו מייצגים את חברי האיגוד בפסטיבל אנסי, במיפ ובכל פלטפורמה אחרת לשיתופי פעולה שיכולים להביא את הכישרון האדיר שלכם אל השוק מעבר לים.

לחזון והמטרות שלנו >>>

לתקנון האיגוד >>>

מה אנחנו עושים?

בשנים האחרונות פעל האיגוד להקמת מסלולי הגשה חדשים לאנימציה בקרנות הקולנוע ובמפעל הפיס, דאגנו ואנו ממשיכים לדאוג להכללת יוצרי אנימציה בקולות קוראים, הקמנו את חממת התסריט השנתית לשיתופי פעולה בין אנימטורים ותסריטאים, ייסדנו תחרות פיתוח פורמטים לילדים בשיתוף עם מיפ ג’וניור, השקנו פרויקט מנטורינג שמפגיש בין ותיקי התעשייה לצעירים בה, הקמנו יריד תעסוקה שנתי ראשון מסוגו שמפגיש בין סטודיואים לבוגרי לימודים, וקיימנו ערבים מקצועיים וסדנאות על כל היבטי המקצוע: פיתוח, הפקה, סטוריבורדינג, מכירה (פיץ’), התנהלות פיננסית, שילוב אמנים בעולם הגיימינג, ערבי רישום מודל ועוד.

הדדיות היא שם המשחק

האיגוד הוא ההזדמנות שלכם להיות חלק מקהילה של בעלי מקצוע המעוניינים לפעול כדי לשפר את עתיד התחום בישראל. באמצעות פעולה משותפת נוכל להצעיד את שוק האנימציה המקומי אל עבר הישגים חדשים ומפוארים יותר ממה שכל אחד ואחת מאיתנו מסוגלים להגיע אליו לבד. דלתו של האיגוד פתוחה לכל שיתוף פעולה ויוזמה לקידום האנימציה הישראלית.
האיגוד גאה לפעול בסולידריות ובשיתוף פעולה עם יתר האיגודים המקצועיים בקולנוע ובטלוויזיה בישראל, קרנות הקולנוע וגופים נוספים, בשלל יוזמות רחבות להגנת והגדלת שוק הפקות המקור בישראל.

אתם
האיגוד!

איגוד מקצועות האנימציה הוא עמותה רשומה, ולכל חבר וחברה באיגוד יש את הזכות לבחור ולהיבחר לוועד המנהל, שנפגש אחת לחודש ומתווה את מטרות העמותה ואת פעולותיה לאורך השנה. אבל אל תחכו לאסיפה השנתית, אתם ממש לא צריכים להיות חברי ועד כדי לקבל אוזן קשבת. לכל חבר וחברת איגוד יש זכות להציע, להתערב, לבקש, להגיע לישיבות ולשאול כל מה שעולה בראשכם וקשור לשוק האנימציה בישראל, תמיד. יש לכם רעיון לאירוע? מידע מקצועי שהייתם רוצים לקבל? כיוון לשיתוף פעולה עם גופים שמחפשים יוצרי אנימציה בישראל? רוצים לחשוף את חברי האיגוד לטכנלוגיה חדשה? לא מפסיקים לחשוב על דרכים לשיפור המקצוע שלכם? אנחנו הכתובת.

ועד מנהל

אילה שרוט (יו"ר)
אלה בן יעקב
ליאן ברוש
אסף צלנר
נטע הולצר
נועם וקסלר

ועדת ביקורת

עינת קשת
גילת פרג

יועמ"ש

רו"ח

עו"ד לאה פורשטט-מילר

צביקה לוין – המרכז למלכ"ר

כפיים ל

חברת הוועד אלה בן יעקב, על האנימציה הראשית בעמוד הבית והגרפיקה בעמוד הנוכחי.
סטודיו The Hive על אנימציית הדמויות בעמוד הבית.

ותודה לחברי הוועד הקודמים שנתנו 110% לאורך השנים

ברק דרורי, תמי ברנשטיין, ענת קוסטי, אוסי ולד, יוני גודמן, אורי אינקס, דריה שרבן, אופיר חסן, אפריל פטר, אורי אלונים, טל לוטן, שוקי גמליאל, דורון מאיר, ניר אביטל, דרור לזר, שי בגליטר, ניר פילוסוף, דור בן דיין, מיכל בויקו, נטע כנפי, נדב ארבל, עופר בכור, עודד אילני, אמיר מצוינים, רועי נתן צוקרמן, הילה מוטעין, אביב זיו, אלי רבינוביץ', יוני פינקלשטיין, יוסי גוון, מתן וייסברוט, טמיר אהרוני, גיא חיות, עמית גיצלטר, ניר ויצמן, ניצן פישלר, יואב אלוף ונמרוד חבליו.

אוהבים את כולכם!

    אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם    שעות הפעילות: ימים א-ה, 8:00-15:00

    כתובתנו: מבוא גרופית 4 תל אביב, אצל גרינגרד פורשטט עורכות דין

    info@animationguild.org.il
    רכזת האיגוד ראשית שיר-אל