חדשות מרעישות: יו"ר חדשה לאיגוד!

לאחר כמעט עשור כמתנדב וחבר ועד באיגוד ו-4 שנים כיו"ר האיגוד, יוסי גוון מסיים את תפקידו.
קצרה ידינו מלסכם עשור של עשייה בפרסום אחד, במקום זאת נרצה פשוט להודות ליוסי על העשייה המשמעותית, הנתינה האינסופית, הסבלנות, האכפתיות, ועל ההישגים המרשימים שהביא.

בין ההישגים הללו: חיזוק משמעותי בתמיכה ביצירת אנימציה דרך הקרנות ומשרדי הממשלה, דוכן ישראלי באנסי בסבסוד משרד החוץ, הפקת אירועי האיגוד בפסטיבל קאן, מענקי אנימציה חסרי תקדים ממפעל הפיס, קידום עידוד השקעה בהפקות חוץ ועוד רבים!
אפשר להגיד שיוסי הוא אחרון השורדים מדור המייסדים של האיגוד. הוא סחב את האיגוד על הגב תוך כדי הקמת משפחה ועבודה במשרה מלאה וכל זה גם בהתנדבות מלאה.

יוסי לוקח הפסקה, שבהחלט מגיעה לו, אבל אנחנו יודעים שתכף הוא חוזר ושתמיד יהיה לו מקום בבית שעזר להקים בשתי ידיו.
יחד עם הפרידה מיוסי, אנחנו נרגשים מאוד להציג את המחליפה שלו, חברת הוועד לשעבר והיו"רית הנוכחית, אילה שרוט!
אילה היא במאית, תסריטאית ואנימטורית עצמאית, בוגרת סיינט מרטינס בלונדון. סרטה "ענפים שבורים", המבוסס על חיי סבתה, זכה בשבעה פסטיבלים בין לאומיים ונמכר לYes. במקביל לעבודתה כבמאית, יוצרת ומביימת אנימציה עבור לקוחות מסחריים, מוזיאונים, סרטים ודוקו.
אילה מונתה ליושבת הראש, פה אחד, על ידי הועד המנהל ובמהלך החודש הקרוב תעבור חפיפה יחד עם יוסי. החפיפה תכלול שיחות עם משרדי הממשלה, קרנות וגופים שונים במטרה לשמר את הרצף ולהמשיך מהיכן שיוסי עצר. אילה גם תקלוט את חברות וחברי הועד החדשים ויחד איתם נצא לדרך חדשה עם חזון ומטרות עדכניים, יעדים מיידים לשנת 2022 וסיבות ברורות להצטרף אלינו.

"אני שמחה ומתרגשת להיכנס לנעליו הגדולות של יוסי ולהוביל את האיגוד לקראת השלב הבא. מצפה בקוצר רוח ליצור הזדמנויות וחיבורים חדשים בתוך קהילת האנימציה ומחוץ לה. איזה כיף!".

אנחנו, במשרד ובוועד המנהל, מודים ליוסי ומאמינים באילה!
ומזכירים שזה הזמן להצטרף אלינו ולהיות חלק מהשינוי >>> http://bit.ly/JoinAnimationUnionIL


    בכל עניין ניתן לפנות אל ורד חלוצי רכזת האיגוד:

  • שעות הפעילות: ימים א-ה, 8:00-15:00

    כתובתנו: מבוא גרופית 4 תל אביב, אצל גרינגרד פורשטט עורכות דין

    לעדכון פרטי התשלום לחברות באיגוד:
    https://katzr.net/240f4b