~ אנו מתנצלים על התקלה הטכנית אתמול. לא ציפינו לכמות האנשים יוצאת הדופן (אפילו ביחס לשנים קודמות) שפקדו את האתר בבת אחת והשרת קרס. מאז הגדלנו את השרת שלנו והפגישות יפתחו היום (20.11) בשעה 10:00. ~

בהצלחה לכולם.ן!

 

יריד התעסוקה נובמבר 2022 עוד רגע יוצא לדרך!

אז מה יהיה לנו השנה?

18.11 – יריד חווייתי בו ניפגש כולנו בסינמטק ירושלים. ביריד יהיו דוכנים של מנטורים ומעסיקים, אתם תוכלו להסתובב, לפטפט, להכיר ולקבל פידבק על תיק העבודות שלכם!

19.11 – במוצ"ש, בשעה 18:30 בול, תפתח ההרשמה לפגישות המקוונות באתר!

21-23.11 – לאחר שהכרנו ונפגשנו פנים מול פנים, יהיו לנו שלושה ימים של פגישות מקוונות בין הכשרונות הכי לוהטים בשוק לבין מקומות העבודה הכי שווים בארץ!

הרשמה ליריד

whaaaat?! עדין לא חברים באיגוד...?

איך זה עובד?!פשוט!

מכירים את המעסיקים

קוראים פה באתר על החברות והסטודיואים, רואים למי אתם יכולים להתאים, בודקים מתי הם זמינים, ובונים לעצמכם רשימה ולו"ז של הפגישות שמעניינות אתכם. מידע נוסף על המעסיקים מתעדכן כל הזמן!

נרשמים לפגישות

ההרשמה לפגישות האישיות תיפתח לאחר שניפגש כולנו ביריד בסינימטק, וזה מתי שאתם מסתערים פה על האתר הזה כדי להירשם לפגישות שתרצו. 

נפגשים אונליין

בימים 21-23 בנובמבר, נפגשים בזום עם המעסיקים והמעסיקות שבחרתם, לשיחת היכרות של 10 דקות שבה תוכלו להציג את עצמכם ואת העבודות שלכם, ולהתעניין במשרות רלוונטיות. 

בום!  מתחילים לעבוד

מרבית משתתפי היריד ממשיכים לתהליכי מיון נוספים אצל חברות שונות. ההצלחה לא מובטחת והדרך לא קצרה, אבל זו הזדמנות יחידה במינה להיכרות מקצועית ראשונה עם כמה מהמעסיקים/ות הגדולים של האנימציה הישראלית. כי אם לא תיפגשו, איך תכירו?